ما گروهی از سوسیالیست‌های ایران، باورمند به دگرگونی‌های بنیادین اجتماعی_اقتصادی برآنیم با ارایه بدیل سوسیالیستی برخاسته از گویه‌ی جمعی پویا، خلاق و بهم پیوسته و با درس آموزی از تجارب انقلابی تاریخ بشری در جهان و تاریخ معاصر جامعه ایرانی، راه حل های اساسی را از دل واقعیت‌ها، تعارضات و تضادهای طبقاتی موجود، کشف، ارائه و به کار بندیم.اصرار مقامات قضایی جهت ملاقات روانپزشک با داود رضوی در شرایطی که وی نیاز فوری به معالجه ی مشکلات جسمانی خود دارد

سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه اعلام می‌کند که داود رضوی، فعال کارگری‌ و عضو هیات مدیره سندیکا، در سلامت روانی به سر می‌برد و این تلاش امنیتی‌ها در همان چهارچوب دسیسه چینی برای زندانیان سیاسی از جمله فعالین‌کارگری-صنفی است.

 


 

 

اصرار مقامات قضایی جهت ملاقات روانپزشک با داود رضوی در شرایطی که وی نیاز فوری به معالجه ی مشکلات جسمانی خود دارد

در تاریخ ۲۲ شهریور به داود رضوی اعلام می‌کنند دکتر در بهداری است و می‌تواند ویزیت شود. داود رضوی اعلام می‌کند که لزومی ندارد چرا که شب گذشته توسط دکتر ویزیت شده و دارو گرفته است. با اصرار مسئول زندان دوباره وی به نزد دکتر می‌رود و علائم بیماریش را برای دکتر بازگو میکند. دکتر مزبور به وی می‌گوید که او پزشک عمومی نیست و روانپزشک هست. داود رضوی بسیار متعجب شده و به وی اعلام  می‌کند که او روانپزشک نخواسته بود.

پزشک مذکور از رضوی پرسید خوابش خوب است یا با کسی درگیر نشده؟ داود رضوی به او اعلام می‌کند که  دو بار به او گفته‌اند که رضوی را ویزیت کند. در جواب سوال داود که چه کسی گفته، روانپزشک به وی گفته است دستور قضایی است.

سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه اعلام می‌کند که داود رضوی، فعال کارگری‌ و عضو هیات مدیره سندیکا، در سلامت روانی به سر می‌برد و این تلاش امنیتی‌ها در همان چهارچوب دسیسه چینی برای زندانیان سیاسی از جمله فعالین‌کارگری-صنفی است. مسئولین حکومتی همگی خوب می‌دانند که داود رضوی از مشکلات عدیده جسمانی رنج می‌برد و‌ اگر نگران شرایط رضوی بودند تا کنون باید حکم عدم‌تحمل حبس و یا مرخصی استعلاجی برای ایشان صادر می‌کردند. سندیکا یکبار دیگر اعلام می‌کند مسئولیت حفظ جان و سلامتی داود رضوی و‌دیگر اعضای زندانی سندیکا بر عهده مقامات امنیتی و قضایی است.

کارگر زندانی آزاد باید گردد
زندانی سیاسی آزاد باید گردد

سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه
۲۴ شهریور ۱۴۰۲

 


 

 

دسته : اجتماعي, سياسي

برچسب :

مقالات هیات تحریریه راهکار سوسیالیستیآرشیو کلیپ و ویدئو راهکار سوسیالیستی

html> Ny sida 1