ما گروهی از سوسیالیست‌های ایران، باورمند به دگرگونی‌های بنیادین اجتماعی_اقتصادی برآنیم با ارایه بدیل سوسیالیستی برخاسته از گویه‌ی جمعی پویا، خلاق و بهم پیوسته و با درس آموزی از تجارب انقلابی تاریخ بشری در جهان و تاریخ معاصر جامعه ایرانی، راه حل های اساسی را از دل واقعیت‌ها، تعارضات و تضادهای طبقاتی موجود، کشف، ارائه و به کار بندیم.اعزام اسماعیل عبدی از زندان به بیمارستان

در پی افزایش دردهای مزمن و خواب‌رفتگی هردو دست‌ اسماعیل عبدی، امروز ۲۶ مهر ۱۴۰۲ به بیمارستان شهید مدنی کرج اعزام و عمل سی‌تی‌اسکن بر روی دست‌های او انجام شد.

 


 

اسماعیل عبدی به بیمارستان مدنی استان البرز اعزام شد

در پی افزایش دردهای مزمن و خواب‌رفتگی هردو دست‌ اسماعیل عبدی، امروز ۲۶ مهر ۱۴۰۲ به بیمارستان شهید مدنی کرج اعزام و عمل سی‌تی‌اسکن بر روی دست‌های او انجام شد. به دلیل عدم حضور پزشک متخصص نتیجه آن نا مشخص است.

لازم به توضیح است که درد دست‌های اسماعیل از حدود یک سال پیش، آغاز شده اما با وجود چند بار اعزام‌ به بیمارستان، همچنان علت آن مشخص نیست. به نظر می‌رسد این دردها ناشی از فشارهای عصبی سال‌ها زندان باشد. طبق نظر پزشک ارتوپد، وجود درد در دستان اسماعیل عبدی محرز اما منشأ آن هنوز تشخیص داده نشده است.

شورای هماهنگی تشکلهای صنفی فرهنگیان ایران
https://t.me/kashowra

 


 

 

دسته : اجتماعي, سياسي

برچسب :

مقالات هیات تحریریه راهکار سوسیالیستیآرشیو کلیپ و ویدئو راهکار سوسیالیستی

html> Ny sida 1