ما گروهی از سوسیالیست‌های ایران، باورمند به دگرگونی‌های بنیادین اجتماعی_اقتصادی برآنیم با ارایه بدیل سوسیالیستی برخاسته از گویه‌ی جمعی پویا، خلاق و بهم پیوسته و با درس آموزی از تجارب انقلابی تاریخ بشری در جهان و تاریخ معاصر جامعه ایرانی، راه حل های اساسی را از دل واقعیت‌ها، تعارضات و تضادهای طبقاتی موجود، کشف، ارائه و به کار بندیم.زاهدان امروز شاهد ادامه اعتراضات علیه جمهوری اسلامی و سرکوب مردم به وسیله ی نیروهای سرکوبگر جمهوری اسلامی بود + قیلم

در جریان حمله، تیراندازی و پرتاب گاز اشک‌آور به معترضین بلوچ در زاهدان، چندین کودک نیز مورد ضرب‌و‌شتم قرار گرفته و بازداشت شده‌اند.

 


 

 

زاهدان امروز شاهد ادامه اعتراضات علیه جمهوری اسلامی و سرکوب مردم به وسیله ی نیروهای سرکوبگر جمهوری اسلامی بود

جمعه، ۲۸ مهرماه ۱۴۰۲، زاهدان

در جریان حمله، تیراندازی و پرتاب گاز اشک‌آور به معترضین بلوچ در زاهدان، چندین کودک نیز مورد ضرب‌و‌شتم قرار گرفته و بازداشت شده‌اند.

علیرغم بازداشت‌های فله‌ای، معترضین بلوچ امروز به خیابان‌های زاهدان آمده‌اند و با دست خالی در مقابل اراذل حکومتی تا بن‌دندان‌مسلح مقاومت می‌کنند.

به گزارش منابع محلی، با ادامه یافتن محاصره‌ی مسجد، شمار بسیاری از معترضین امکان خروج از آنجا را نداشته و در عین حال، به دلیل مسدود کردن راه‌های منتهی به مسجد، دیگر معترضین نیز نمی‌توانند خود را به آنجا برسانند.

 

 


 

 

دسته : اجتماعي, سياسي

برچسب :

مقالات هیات تحریریه راهکار سوسیالیستیآرشیو کلیپ و ویدئو راهکار سوسیالیستی

html> Ny sida 1